Miroslav Výboh

Miroslav Výboh

Chairman & Partner

Michal Kviečinský

Michal Kviečinský

CEO & Partner

Matúš Výboh

Matúš Výboh

COO & Partner

Roman Guniš

Roman Guniš

Partner

Tomáš Jurdák

Tomáš Jurdák

Partner Real Estate & Head of Division

Jeho kariéra v real estate sa začala v roku 2008, keď nastúpil do skupiny Eastfield Group na pozíciu Development Director v Rusku. Bol zodpovedný za rôzne priemyselné, administratívne a rezidenčné projekty. V roku 2011 nastúpil do spoločnosti HB Reavis ako akvizičný manažér zodpovedný hlavne za expanziu skupiny na nové trhy so zameraním na Veľkú Britániu, Turecko a Nemecko. Po úspešnej akvizícii prvého britského majetku spoločnosti v roku 2013 sa Tomáš presťahoval do Londýna a stal sa generálnym riaditeľom spoločnosti HB Reavis UK.

V roku 2018 sa stal partnerom a vedúcim real estate divízie v MiddleCap, zodpovedným za dohľad nad realitným portfóliom a expanziou na nové trhy v rámci Európy.

Sabina Matzenauerová

Sabina Matzenauerová

Head of Advisory CZ

Sabina má viac ako 10 rokov skúseností v oblasti korporátneho a investičného bankovníctva. Svoju kariéru začala v roku 2006 v spoločnosti Citigroup, kde získala cenné skúsenosti v oblasti podnikového a komerčného bankovníctva. V roku 2010 nastúpila do skupiny UniCredit, kde sa vyprofilovala ako odborník na investičné bankovníctvo a poskytovala rôzne bankové služby veľkým miestnym alebo medzinárodným klientom. Ako líder divízie poradenstva v Českej Republike patrí medzi renomovaných odborníkov na fúzie a akvizície. Okrem skúsenosti si svoje odborné vedomosti rozšírila aj titulom MBA na University of Pittsburgh – KATZ Business School v USA a plynulo hovorí anglicky aj francúzsky.

MARCEL CHRAPEK

MARCEL CHRAPEK

Head of Advisory SK

Marcel má 15 rokov bohatých skúseností v oblasti finančného poradenstva. Svoju kariéru začínal v spoločnosti KPMG, kde strávil desať rokov a rozšíril svoje zručnosti v rôznych oblastiach auditu, riešenia poradenstva, arbitrážnych sporov a oceňovania.  

V súčasnosti je popredným odborníkom v oblasti komplexných transakcií týkajúcich sa fúzií a akvizícií v európskom regióne. Marcel je držiteľom významnej certifikácie FCCA a je uznávaný ako certifikovaný audítor a odborník na oceňovanie v Slovenskej republike.

MARTIN PROKSA

MARTIN PROKSA

Head of Private Equity

Martin vedie oddelenie Private Equity od roku 2018. V skupine MiddleCap pôsobí od roku 2012, kde radil rôznym klientom v oblasti M&A, štruktúrovania transakcií, refinancovania a ohodnocovania podnikov. 

Pred príchodom do MiddleCap pracoval v spoločnosti Deloitte, kde viedol oddelenie finančného modelovania a oceňovania na Slovensku. Martin je absolventom Komenského Univerzity v Bratislave v odbore ekonomická a finančná matematika.

RICHARD POKORNY

RICHARD POKORNY

Head of Capital Markets

Richard has more than 13-year experience with Corporate Finance and hands-on turnaround management. He has started his career in Real Estate research department in
CBRE. Later he had participated on key M&A mandates within MiddleCap Advisory, utilizing his valuation and financial expertise.

He was also instrumental in successful turnaround of main international airport in Slovakia in executive role. Richard is currently utilizing his market insights, valuation, analytical and management expertise to manage a portfolio of companies with significant appreciation potential.

He studied Operations Research and Econometrics at The University of Economics in Bratislava.

Stéphane Hebert

Stéphane Hebert

Non Executive Director

Johnathan Crawley

Johnathan Crawley

Head of Real Estate UK

Johnathan Crawley sa pripojil k realitnému tímu spoločnosti MiddleCap v septembri 2018 ako výkonný riaditeľ a head of real estate vo Veľkej Británii. Je zodpovedný za dohľad nad projektami, ktoré má MiddleCap v Londýne od ich začatia až po dokončenie projektov.

Pred pôsobením v MiddleCap pracoval Johnathan štyri roky v HB Reavis, kde pôsobil ako vedúci právneho oddelenia pre Veľkú Britániu.

Róbert Michalica

Róbert Michalica

Head of Real Estate Slovakia

Róbert začal pôsobiť na trhu nehnuteľností pred viac ako desiatimi rokmi a cenné skúsenosti získal pri spolupráci s developermi známych realitných projektov v Bratislave a okolí. Podieľal sa na rozvíjaní značky Sotheby‘s International Realty so zameraním sa na tie najprestížnejšie rezidenčné nehnuteľnosti, kde zastával pozíciu obchodného riaditeľa. 

V roku 2014 Róbert začal riadiť projekt Gorkého4 Offices, kompletnú rekonštrukciu národnej kultúrnej pamiatky bývalej budovy Obchodnej a priemyselnej komory v historickom centre Bratislavy. Od roku 2015 vedie realitný projekt skupiny Middlecap Group v Bratislave, ktorým je celá administratívna časť revitalizovaného komplexu bývalého pivovaru Stein v Bratislave, dnes známa pod názvom Steinerka business center a Spilka Offices.

Daniela Vunhu

Daniela Vunhu

Head of Marketing

Gaetan Dumont

Gaetan Dumont

Risk Control Manager

Ivan Kristel

Ivan Kristel

Head of Venture Capital

Ivan bol súčasťou slovenskej startup scény už od jej vzniku ako podnikateľ, ale aj ako rečník na Startupcampe. Vďaka cenným skúsenostiam z agentúry Zaraguza – jednej z top 10 marketingových agentúr podľa Facebooku – už pred 10 rokmi založil svoj prvý IT projekt. Svoje skúsenosti potvrdil v digitálnych a marketingových stratégiách pre významných medzinárodných klientov ako Telekom, Raiffeisen, Kia, Pilsner Urquell, Tesco a Siemens.

Viliam Mikuláš

Viliam Mikuláš

CFO

Viliam has joined MiddleCap in 2017 and has been responsible for the establishment of the finance teams and finance processes in MiddleCap Group and subsidiaires and was involved in the establishment of the group. Since 2018 he is also the member of Board of Directors of MiddleCap Group S.A.

Before joining MiddleCap has worked for 8 years for KPMG in Slovakia and Ireland on audit and advisory projects related to commercial and industrial companies and 6 years for Slovak SPA Piestany as a CFO and member of Board of Directors.

Viliam has graduated at University of Economics in Bratislava and is qualified ACCA member.

Julian Hartmann

Julian Hartmann

Bussines Development

Ján Bodák

Ján Bodák

Analyst

František Bohačiak

František Bohačiak

Analyst

Petr Bukáček

Petr Bukáček

Senior Analyst

Petr Panáček

Petr Panáček

Manager

Jan Vrabčák

Jan Vrabčák

Senior Analyst

Andrej Tkáč

Andrej Tkáč

Project Manager

Jana Velická

Jana Velická

Leasing Manager

Zoltán Czuczor

Zoltán Czuczor

Finance Manager

Pavol Palša

Pavol Palša

Finance Director of Real Estate Slovakia

Michal Janek

Michal Janek

General Counsel

Katarína Petrášová

Katarína Petrášová

Juraj Mázor

Juraj Mázor

Construction Manager

Liam Dillon

Liam Dillon

Development Manager

Yasin Tuncer

Yasin Tuncer

Development Director Germany

Hana Ruttkayová

Hana Ruttkayová

Senior Marketing Manager

Miloš Halečka

Miloš Halečka

Innovations Director

Nikola Buranská

Nikola Buranská

Veronika Kucmanová

Veronika Kucmanová

Michaela Sotáková

Michaela Sotáková

Accountant

Katarína Javorková

Katarína Javorková

Head of Accounting

Vašek Pavlečka

Vašek Pavlečka

Managing Partner of Air Ventures

Vaclav has 10 years of experience of developing brands in multiple regions, a skill he is providing to support the portfolio companies with strategic insight into their (potential) customers. At the end, it's not an investor but it's a customer who decides whether the startup will be a rocket heading to stars or whether it explodes during take-off. With own entrepreneurial past, Vaclav knows how it feels to step into founders shoes - we might call it founders empathy. Vaclav runs, reads, writes, mix vinyl grooves and stands behind SWCsummit.com event.